ZAJĘCIA FUNDACJI ZNAJDŹ CEL

modelarnia-maszyna modelarnia-sukienkaFundacja Znajdź Cel we współpracy Z Publicznym Gimnazjum w Pęgowie serdecznie zaprasza na zajęcia realizowane w ramach projektu MODELARNIA UPCYKLINGU na spotkaniach pod okiem specjalistów i kreatywnych umysłów możecie:
– nabyć  praktyczną wiedzę dotyczącą  surowców pochodzących z recyklingu, świadomość obciążeń środowiska spowodowanych niezagospodarowywaniem i składowaniem odpadów.
– Poznacie możliwości wykorzystania materiałów  z recyklingu i ich właściwości techniczne.
– Macie szansę pobudzić kreatywności i potencjał twórczy przez wykorzystanie produktów z recyklingu.
– Możecie tworzyć i zmieniać stare meble, biżuterię, ozdoby,  szyć kostiumy z resztek materiałów, szukać nowych zastosowań dla starych rzeczy i wiele innych.

Szczegóły znajdują się w załączonym harmonogramie HARMONOGRAMIE

Na podsumowanie projektu przygotujemy wystawę Waszych prac, tak by Wszyscy mogli podziwiać Waszą pracę i talent twórczy.

Zapraszam w każdy wtorek do sali 23 w godzinach od 15.15- do 16.45
informacje bieżące na stronie FB projektu:

https://www.facebook.com/modelarniaupcyklingu/?fref=ts

„Projekt jest laureatem konkursu grantowego Po stronie natury. Grant ufundowała firma Żywiec Zdrój S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Więcej na temat Konkursu: www.postronienatury.pl”.W roku szkolnym 2016/2017 zajęcia w Modelarni Upcyklingu będą realizowane przez Fundację Znajdź Cel w ramach zajęć dodatkowych w Publicznym Gimnazjum w Pęgowie i Powiatowym Zespole Szkół w Obornikach Śląskich.

Anna Pukacz-Górnikowska

zapraszamy-na-zajecia-projektu-ogloszenie