ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W ŚRODY I CZWARTKI

 

autobus-szkolny
AUTOBUS NR 1

15:15  Pęgów, ul. Główna –szkoła
15:19  Zajączków
15:27 Pęgów, ul. Główna-szkoła
15:27 Pęgów, ul. Główna-Szkoła
15:30 Golędzinów
15:34 Wilczyn, ul. Obornicka/Parkowa
15:38 Oborniki Śl., ul. Trzebnicka/Chrobrego
15:45 Jary
15:50 Rościsławice, ul . Wołowska

 

AUTOBUS NR 2

15:10 Pęgów, ul. Główna –szkoła
15:16 Kotowice
15:20 Paniowice
15:24  Szewce, ul. Wrocławska/Długa
15:28 Zajączków
15:32 Pęgów, ul. Główna –szkoła
15:39 Uraz- szkoła
15:43 Lubnów
15:49 Raków
15:53 Uraz, Plac Wolności
15:56 Niziny
16:02 Rościsławice
15:15 Pęgów, ul. Główna-szkoła