GŁOSUJMY NA SP W OSOLINIE

osolin Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Osolinie bierze udział w konkursie ogólnopolskim „Książki są fajne i kropka”,  w którym istotne jest oddawanie głosów na pracę konkursową przez konto Facebooka. 10 pierwszych szkół wygrywa po 1000 książek do biblioteki szkolnej.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej szkolnej biblioteki codziennymi głosami  całej społeczności szkolnej (uczniów, nauczycieli, rodziców, znajomych) aż do 5 listopada 2016. Prosimy o rozpowszechnienie informacji w Państwa szkole i na stronie internetowej. Pragniemy nadmienić, że jesteśmy jedyną szkołą podstawową w gminie Oborniki Śląskie, która bierze  w tym konkursie udział. Nasi uczniowie niestety nie mogą głosować, gdyż nie mają jeszcze kont na Facebooku. Będziemy wdzięczni za zaangażowanie.

A oto szczegółowa informacja:
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Osolinie bierze udział w konkursie „Książki są fajne i kropka”

Od 6 października ruszyło głosowanie, które będzie trwało do 5 listopada 2016. Prosimy o codzienne oddawanie głosów na zdjęcie z naszej szkoły (SP Osolin). Codziennie można oddać 1 głos. Proszę również o rozpowszechnienie informacji wśród rodziny, znajomych.
Walczymy o 1000 książek do biblioteki szkolnej! 10 szkół z największą liczbą głosów wygrywa. Głosowanie odbywa się przez konto Facebooka.

A oto link
http://www.empik.com/kultura/biblioteka/szkola-podstawowa-im-jana-brzechwy-w-osolinie/