MYŚLIBÓRZ 2016

wp_20161005_11_15_52_pro W dniach 4-5 października 2016 roku klasy pierwsze „a” oraz „c” wzięły udział w wycieczce do Myśliborza. Celem wycieczki była integracja i lepsze poznanie się uczniów.
Pierwszego dnia po przyjeździe zostaliśmy podzieleni na grupy, w których później uczestniczyliśmy w zajęciach. Pierwszego dnia wycieczki braliśmy udział w zajęciach z chemii i biologii. Biologia podzielona była na dwie części. Pracowaliśmy przy mikroskopach i badaliśmy bezkręgowe organizmy żyjące w tamtejszym potoku, a w drugiej części oglądaliśmy różne tkanki roślinne. Po bardzo ciekawych zajęciach udaliśmy się do swoich pokoi na chwile odpoczynku, a następnie poszliśmy na obiad do tamtejszej restauracji. Wieczorem odbyło się ognisko, na którym wszyscy lepiej się poznaliśmy.
Drugiego dnia rano spakowaliśmy się i poszliśmy zjeść pyszne śniadanie. Po powrocie wyruszyliśmy na długie zajęcia terenowe. Wypełnialiśmy przygotowane dla nas karty pracy. Spacerowaliśmy również po Parku Krajobrazowym „Chełmy”. Po długiej i wyczerpującej wycieczce wszyscy zmęczeni udaliśmy się do ośrodka po nasze bagaże. Bezpiecznie wróciliśmy do domu pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Wszyscy z uśmiechami na twarzach miło wspominamy naszą pierwszą gimnazjalną wycieczkę.

Malwina Kudyba, kl. Ia

Zapraszamy do Galerii na fotorelację z tego wydarzenia 🙂