KONKURS PLASTYCZNY

W ramach programu „Trzymaj Formę” w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na plakat promujący zdrowy styl życia. Wpłynęło 5 prac, wszystkie pomysłowe, kolorowe i apetyczne, na naprawdę wysokim poziomie. Jury nie miało łatwego zadania… Przy ocenie brana pod uwagę była pomysłowość, treść, poziom wykonania, wkład pracy oraz zgodność z założeniami plakatu.

Pierwsze miejsce zajęły Zofia Górnikowska z 3c i Wiktoria Szczygielska z 3b. Na drugim miejscu znalazły się Ewelina Durkalec i Julita Dobrzyniecka z 3b. Na najniższym stopniu podium znalazły się ex aequo Wiktoria Kahla z 1c oraz Natalia Grabowska również z 1c. Czwarte miejsce jury przyznało Ewelinie Langaj i Hannie Woźniak z 1b. Gratulujemy!
Wszystkie plakaty będą zdobić naszą szkołę i zachęcać uczniów do wyrabiania zdrowych nawyków:)
Aleksandra Leżoń-Miernik